خرید انواع قهوه ساز و اسپرسو ساز های دلونگی از سایلین

خرید انواع قهوه ساز و اسپرسو ساز های دلونگی از سایلین

دلونگی، یکی از مشهور ترین و مهم ترین تولیدکنندگان دستگاه های قهوه ساز و اسپرسو ساز در جهان، روز به روز طرفداران بیشتری پیدا میکند! تنوع بی نظیر، کیفیت ساخت و مواد اولیه عالی، دوام بالا، عملکرد بی نظیر و ظاهر جذاب، این ها برخی از ویژگی های دستگاه های قهوه ساز دلونگی هستند

!

اگر شما از طرفداران قهوه یا نوشیدنی های بر پایه شیر لذیذ و خوش طعم هستید، احتمالا با اسپرسو ساز های متنوع دلونگی آشنایی دارید، اما اگر اهل قهوه نیستید و یا به تازگی به نوشیدنی هایی مانند : اسپرسو، کاپوچینو، لاته، لانگو و … علاقه مند شده اید، ممکن است با دستگاه های قهوه ساز و نحوه عملکرد آنها آشنایی نداشته باشید. در ادامه به معرفی برخی از نکات و معیار های مهم که باید در زمان مقایسه و خرید اسپرسو ساز های متنوع دلونگی به آنها توجه داشته باشید، میپردازیم…

قابلیت ها و امکانات هر اسپرسو ساز دلونگی را مقایسه کنید.

بهترین راه برای انتخاب مناسب ترین دستگاه بر حسب نیاز و علاقه شما، مقایسه توانایی ها و قابلیت های هر دستگاه است.

برای خرید انواع اسپرسو ساز دلونگی، توانایی ها و امکانات هر دستگاه، از قابلیت خاموشی خودکار و گرم کن فنجان گرفته تا قابلیت تهیه کف شیر و قابلیت آسیاب قهوه را با هم مقایسه کنید!

خرید انواع اسپرسو ساز دلونگی

نوشیدنی های مورد علاقه خود را انتخاب کنید!

قبل از بررسی دستگاه های قهوه ساز، نوشیدنی های مورد علاقه خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال : اگر علاوه بر اسپرسو و لانگو به نوشیدنی هایی نظیر کاپوچینو، لاته ماکیاتو، موکا، فارپاچینو و … نیز علاقه دارید، باید سراغ دستگاه هایی بروید که قابلیت تهیه کف شیر را نیز دارا هستند!

البته در صورت تمایل میتوانید دستگاه کف شیر ساز جدا نیز تهیه کنید!

نوع قهوه دلونگی

به نوع قهوه مورد نظر توجه داشته باشید.

دلونگی، طیف گسترده ای از دستگاه های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک را عرضه میکنید که هر یک دارای توانایی ها و قابلیت های ویژه ای هستند.

اگر از عاشقان عطر و طعم غنی دانه های قهوه هستید، حتما میدانید که قهوه تازه آسیاب شده طعم و عطری بی نظیر دارد! در این صورت میتوانید دستگاهی را انتخاب کنید که قابلیت آسیاب دانه های قهوه را نیز دارا است. جالب است بدانید درجه آسیاب قهوه، بر نوشیدنی تهیه شده تاثیر گذار است!

در نظر داشته باشید که در صورت نیاز میتوانید آسیاب قهوه دلونگی را به صورت جدا نیز تهیه کنید و از آن برای تهیه نوشیدنی هایی با عطر و طعمی کامل و بی نقص استفاده کنید.

سهولت و سادگی کار با قهوه ساز

یکی دیگر از نکاتی که باید در زمان خرید قهوه ساز های دلونگی به آن توجه داشت، نحوه استفاده از استفاده از دستگاه است. به عنوان مثال : اسپرسو ساز دلونگی مدل EC685، دارای یک نازل بخار است که با استفاده از آن میتوانید به صورت دستی کف شیر بی نظیر تهیه کنید و با ترکیب کردن کف شیر با اسپرسو، نوشیدنی مورد نظر را تهیه کنید، اما مدل های تمام اتوماتیک دلونگی مانند ECAM 44.660، دارای مخزن شیر اختصاصی هستند و به صورت تمام اتوماتیک نوشیدنی های بر پایه شیر را آماده می کنند!

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *