قیمت ایکس باکس وان اس

قیمت ایکس باکس وان اس

دنیای جوانان امروزی با دنیای بازی های پرهیجان گره خورده است. نام این بازی ها هم به قدری زیاد و پیچیده هستند که ممکن است برای یک بزرگسال کاملا گنگ و نامفهوم باشد، اما در این میان ایکس باکس نامی آشنا در میان اغلب مردم است. این وسیله متفاوت و قدرتمند در سال 2005 به دنیای بازی های مدرن وارد گردید و می توان آن را یکی از محبوب ترین وسایل بازی در میان جوانان و نوجوانان قلمداد کرد.

اگر در حال و هوای آغاز بهار تصمیم به یک مسافرت لاکچری و پرهزینه گرفته اید، می توانید با انتخاب یک تور ارزان، مانند تور مسافرتی ترکیه بخشی از پس انداز خود را حفظ کرده و یک ایکس باکس وان اس به عنوان یکی از بهترین مدل های این دسته را خریداری کنید و در اوقات فراغت خود در خانه و یا در زمان هایی که در هتل در جریان مسافرت خود هستید از به روز ترین و با کیفیت ترین بازی های روز دنیا لذت ببرید.

قیمت xbox one s

ارائه یک قیمت دقیق برای محصولات مختلف در بازار ایران امکان پذیر نیست. از طرف قیمت این دستگاه می تواند در فروشگاه های مختلف کاملا متفاوت باشد. حداقل هزینه ای هم که باید برای خرید یک ایکس باکس معمولی در نظر بگیرید تا یک ایکس باکس کاملا پیشرفته می تواند تا 100 درصد افزایش یابد. بنابراین باتوجه به نیاز خود باید یک مدل مناسب و با حافظه داخلی 500 گیگ یا یک ترابایت را انتخاب نمایید.

قیمت ایکس باکس وان اس 500 گیگ

این دستگاه به علت حافظه داخلی محدودتری که دارد از محبوبیت کمتری هم در مقایسه با گزینه بعد برخوردار است اما باید بدانید که در اغلب موارد همین میزان از حافظه هم می تواند نیاز کاربران را به صورت کامل رفع کند. یکی از مزایای خرید چنین دستگاهی پرداخت هزینه کمتر است چرا که قطعا با افزایش حافظه داخلی باید هزینه های بیشتری را هم پرداخت کنید. باتوجه به اینکه مدل 500 گیگ فروش کمتری داشته است بنابراین ممکن است برای خرید آن دچار مشکل شوید اما قطعا در برخی از فروشگاه ها می توانید این مدل را پیدا کنید.

قیمت ایکس باکس وان اس 1 ترابایت

به صفحات مربوط به فروش کنسول های بازی که وارد می شوید متوجه خواهید شد دستگاه هایی که حافظه بیشتری دارند محبوبیت بیشتری داشته و با استقبال مناسبی مواجه هستند. اگر شما نیز نسبت به این موضوع حساس هستید بهتر است مدل یک ترابایت ایکس باکس وان اس را انتخاب نمایید. درست است که هزینه های خرید این دستگاه نسبت به نمونه اخیر افزایش می یابد اما نباید نسبت به حافظه بسیار زیاد آن هم بی اعتنا بود.

نکته ای که باید در خصوص ایکس باکس اس وان اعم از 500 گیگ و یک ترابایت بدانید این است که دستگاه های مذکور هرچند در زمره گران ترین و جدیدترین دستگاه های موجود در سطح جهان نیستند با این حال در زمره بهترین دستگاه های موجود قرار داشته و به علت استفاده از نام و اعتبار شرکت مایکروسافت، ضمانت نامه معتبری را به همراه دارند که می تواند نشان دهنده ارزش و اهمیت بسیار والای این شرکت امریکایی باشد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *