چگونه با یک هدیه تبلیغاتی، فروش چند برابری را تجربه کردم؟

چگونه با یک هدیه تبلیغاتی، فروش چند برابری را تجربه کردم؟

دفتر یادداشت تبلیغاتی چیست و چگونه از آن برای تبلیغات بیزینس و کسب و کارمان استفاده کنیم؟ دفترهای یادداشت یکی از متنوع‌ترین دفترهای موجود در بازار هستند که از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند. دفتر یادداشت‌های تبلیغاتی نیز در واقع همان دفترچه‌های یادداشتی هستند که از سوی کسب و کارها با هدف تبلیغات طراحی می‌شوند.

اگر راه‌های زیادی را برای تبلیغات امتحان کرده و از آن‌ها نتیجه‌ای که باید می‌گرفتید را نگرفته‌اید، بهتر است هدیه تبلیغاتی را امتحان کنید! برای دادن یک هدیه تبلیغاتی گزینه‌های زیادی پیش‌رو دارید اما یکی از بهترین آن‌ها هدیه دادن دفترچه‌های یادداشت است که می‌تواند باب میل شما شخصی سازی شوند.

چگونه با دفتر یادداشت تبلیغاتی هزینه تبلیغات را کاهش دادم؟!

هزینه‌های مربوط به تبلیغات و در پیش گرفتن یک شیوه درست تبلیغاتی برای هر فردی که مانند من بیزینسی دارد اگر به یک معضل تبدیل نشده باشد حتما یک بحث چالشی است!! همه ما می‌دانیم که تبلیغات اصولی و هدفمند، تضمین بقای یک کسب و کار است. شیوه‌های مختلفی نیز برای تبلیغات وجود دارد؛ از شیوه‌های سنتی آن گرفته تا تبلیغاتی آنلاین و گسترده در فضای وب و شبکه‌های اجتماعی.

به نظر من انتخاب یک شیوه درست تبلیغاتی مختص هر بیزینس است و این تجربه است که می‌تواند اثبات کند چه روش تبلیغاتی برای بیزینس شما بازدهی بهتری به دنبال دارد. اما موضوعی که این روزها به یکی از دغدغه‌های صاحبان بیزینس تبدیل شده است، هزینه‌های مربوط به بحث تبلیغات است. من روشی را امتحان کردم که نه تنها بازدهی فوق‌العاده‌ای داشت بلکه هزینه زیادی نیز به دنبال نداشت!

آخرین باری که به محتوای تبلیغاتی یک بیلبورد نگاه کردید کی بود؟!

تبلیغات به شیوه‌های سنتی آن مانند اجاره کردن یک بیلبورد تبلیغاتی در بهترین نقطه از شهر نه تنها هزینه هنگفتی به دنبال دارد، بلکه تضمینی برای دیده شدن این تبلیغ توسط مخاطبان هدف بیزینسمان نیز وجود ندارد. این روزها افراد به همان اندازه که به محتوای آنلاین توجه می‌کنند، به محتوای تبلیغات سنتی مانند تراکت‌ها و بیلبوردها بی توجه‌اند!

با این حساب شاید متناسب با ماهیت و مدل بیزینس، تبلیغات آنلاین قدمی باشد که برای رشد کسب و کارتان باید بردارید. اما در این مقاله قرار نیست به شما از شیوه‌های تبلیغات آنلاین بگویم؛ بلکه می‌خواهم تجربیات خود را از انجام یک روش سنتی تبلیغات بگویم که هنوز هم به خوبی جواب می‌دهد!

با هدیه تبلیغاتی، فروش چند برابری را تجربه کردم!

یکی از شیوه‌های سنتی تبلیغات که هنوز هم توسط کسب و کارها انجام می‌شود، روش تبلیغ یک برند و بیزینس با کمک هدیه‌های تبلیغاتی است. شاید در نگاه اول تصور کنید که این روش نیز هزینه زیادی در پی دارد؛ اما در صورت انتخاب یک هدیه درست نه تنها هزینه زیادی پرداخت نمی‌کنید بلکه چندین برابر آن به جیبتان باز خواهد گشت!

چه هدیه‌ای به عنوان یک هدیه تبلیغاتی نفیس مناسب است؟ برای انتخاب هدیه مورد نظر گزینه‌های زیادی پیش‌رو دارید. با این حال انتخاب من برای هدیه دادن به مشتریان بیزینسم، دفترچه تبلیغاتی بود! فکر می‌کنید هدیه دادن یک دفترچه که دارای انواع سررسید و سالنامه است، به محصل‌ها ایده خوبی نبود؟!

انتخاب هدیه تبلیغاتی باید متناسب با مخاطبان هدف شما باشد

سوالی که انتهای عنوان قبل پرسیدم را دوباره بخوانید، آیا دفترچه تبلیغاتی انتخاب خوبی بود یا خیر؟! نمی‌توانید به این سوال پاسخ صحیحی بدهید اگر جنس و ماهیت کسب و کار من را ندانید! انتخاب یک هدیه تبلیغاتی باید با جنس مخاطبان هدف شما یکی باشد تا بتوانید ادعا کنید گزینه مناسبی را انتخاب کرده‌اید.

اگر بیزینست فروش فایل‌های آموزشی به دانش آموزان و یا دانش جویان باشد، پس مخاطبان هدف این کسب و کار عمدتا این افراد هستند. انتخاب هدیه تبلیغاتی باید متناسب با این افراد و نیازی که دارند صورت بگیرد. قطعا دفترچه یادداشت جیبی، یکی از ابزارهایی هستند که هر فرد محصلی به آن احتیاج دارد! بنابراین دفتر یادداشت تبلیغاتی یک ایده مناسب بود!

دفتر یادداشت و انواع آن

اگر به نوشت افزارها و یا سایت‌های اینترنتی سری بزنید، با انواع و اقسام دفتر یادداشت در جنس و اندازه‌های مختلف مواجه می‌شوید. همه ما در طول دوره تحصیل و یا حتی پس از آن بارها اقدام به خرید دفترچه یادداشت کرده‌ایم؛ این ابزار کاربردی حتما یک جایی به کارمان خواهد آمد!

دفتر یادداشت تبلیغاتی نیز یکی از انواع دفتر یادداشت‌های موجود است که کسب و کارهای زیادی از آن به عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده می‌کنند. اما چرا دفتر یادداشت و یا دفترچه‌های جیبی یک گزینه ایده‌آل برای هدیه تبلیغاتی هستند؟

دفتر یادداشت تنوع بالایی دارد

اگر گزینه‌ای که به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب می‌کنید محدودیتی در انتخاب برای شما ایجاد نکند، می‌توانید هدیه‌ای بدهید که مطمئن باشید خیلی از افراد آن را می‌پسندند. دفتر یادداشت از تنوع بالایی برخوردار است؛ از دفتر یادداشت‌های جیبی گرفته تا دفتر یادداشت کلاسوری و انواع آن.

شما می‌توانید دفتر یادداشت تبلیغاتی خود را در انواع رنگ، جنس کاغذ و همچنین جنس جلد سفارش دهید. هیچ محدودیتی در انتخاب یک دفتر یادداشت نخواهید داشت. برای تبدیل کردن این دفترچه یادداشت‌های معمولی به یک دفتر یادداشت تبلیغاتی تنها کاری که باید بکنید سفارش دفتر با لوگو و نشان تجاری خودتان است.

دفترهای یادداشت بسیار کاربردی هستند

در انتخاب یک هدیه تبلیغاتی، تنها هزینه مهم نیست! موضوع پراهمیت دیگری که باید به آن توجه داشته باشید کاربردی بودن این هدیه برای افرادی است که قصد هدیه دادن به آن‌ها را دارید. تصور کنید مخاطبتان هیچگاه از هدیه شما استفاده نکنند؛ تمام هزینه‌ای که برای تبلیغات کرده‌اید به هدر می‌رود!

برای جلوگیری از این اتفاق ناخوشایند، باید چیزی هدیه دهید که مطمئن باشید به کار مخاطبان شما خواهد آمد. انواع دفترچه‌های جیبی و دفتر یادداشت کلاسوری که در بازار موجود است، از ابزارهایی به شمار می‌روند که در هر خانه‌ای حداقل یکی از آن‌ها به چشم می‌خورد!

دفتر یادداشت تبلیغاتی با سررسید هدیه دهید

نظرتان چیست که با دادن یک هدیه تبلیغاتی با یک تیر دو نشان بزنید؟! یعنی هم برند و بیزینس خود را تبلیغ کنید و هم یک نیاز اساسی مخاطب را رفع کنید. سررسید و تقویم با شروع سال جدید از نیازهای هر فردی به شمار می‌روند.

اگر دفترچه‌های تبلیغاتی خود را به گونه‌ای طراحی کنید که تاریخ‌دار باشد و روزهای هفته در آن مشخص شده باشد، بسیار کاربردی‌تر خواهد بود و افراد حتما از آن استفاده خواهند کرد. شما می‌توانید با طراحی دفتر یادداشت تبلیغاتی آن را به یک سررسید و سالنامه تبدیل کنید.

سخن آخر

دفتر یادداشت‌ها یکی از متنوع‌ترین ابزارهایی هستند که در هر فروشگاه نوشت افزاری یافت می‌شوند. دفترچه یادداشت روزانه، دفتریادداشت برنامه ریزی، دفتر یادداشت با سررسید 1400، دفترچه یادداشت جیبی و … از انواع دفتر یادداشت‌هایی هستند که می‌توانید در بازار پیدا کنید.

تنوع دفترهای یادداشت و یا نوت بوک‌ها محدود به کاربرد آن‌ها نمی‌شود؛ بلکه این دفترها از نظر نوع جنس جلد، جنس کاغذ‌ها و همچنین رنگ نیز تنوع بالایی دارند. اگر می‌خواهید یک شیوه تبلیغاتی موثر و تقریبا کم هزینه را پیاده کنید، می‌توانید از شیوه دادن هدیه تبلیغاتی استفاده کنید. این مقاله را بخوانید تا متوجه شوید چرا انتخاب دفتر یادداشت تبلیغاتی از هر جهت برای تبلیغات مناسب است!

تماس با ما تلفن: ۰۲۱۸۸۵۴۴۰۵۰ تلگرام: RathGraphicChannel اینستاگرام: RathGraphic سالنامه و سررسید رث

توضیحات متا

دفتر یادداشت تبلیغاتی یک گزینه بسیار مناسب برای هدیه دادن به افراد از طرف شرکت و یا برندها است. آیا می‌دانید چه نوع دفتر یادداشتی باید هدیه دهید؟

تایتل سئو

دفتر یادداشت تبلیغاتی و کاربرد آن

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *