تعبیر خواب فاستونی ، معنی دیدن پارچه فاستونی در خواب چیست

تعبیر خواب فاستونی

تعبیر خواب فاستونی ، معنی دیدن پارچه فاستونی در خواب چیست

تعبیر خواب فاستونی ، معنی دیدن پارچه فاستونی در خواب چیست همگی در سایت کرامت.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

همانطور که می دانید خواب یکی از نشانه های بزرگ خداوند است که می دانیم که خواب برادر مرگ است و بی شباهت به مرگ نیست.موقعی که می خوابیم روح از بدن ما جدا می شود و وقتی که می میریم هم روح از بدنمان جدا می شود.

روح در خواب به آسمان می رود و به همین دلیل است که ما خواب می بینیم و گاهی رویای صادقه می بینیم.وقتی در قرآن می نگریم بارها کلمه خواب را می بینیم و این نشانه اهمیت خواب دارد.

خواب در قرآن بنام حُلم آمده است و گاهی هم به صورت جمع آن یعنی احلام ، و گاهی منام و رویا.در احادیث به صورت رویا آمده است و از خواب های خوب بنام مبشرات نام برده شده است.

تعبیر خواب فاستونی منوچهر مطیعی

اگر پارچه فاستونی در خواب از پشم باشد معنی خواب خوب است ولی دیدن پارچه نخی در خواب امتیازی ندارد و دیدن پشم در خواب برکت و نعمت است.

اگر در خواب خوب فاستونی بخرید و یا به شما هدیه دهند معنی خواب این است که نعمت به دست می آورید.

اگر در خواب دیدید که با این پارچه لباس دوخته اید و لباس خوش فرمی است معنی خواب شما این است که کاری می کنید که باعث حفظ آبروی شما می شود.

اگر لباس نامورون باشد معنی خواب برعکس است.

معانی دیگر دیدن انواع پارچه در خواب

لیلا برایت

اگر در خواب خود پارچه دیدید معنی خواب شما این است که در کارهای خود موفق می شوید.

اگر در خواب دیدید که پارچه کتان می خرید معنی خواب شما این است که به زودی ازدواج می کنید.

اگر در خواب دیدید که پارچه کتان می فروشید معنی خواب شما این است که روزهای شاد زیادی در آینده خواهید داشت.

امام صادق

اگر در خواب خود یک پارچه فروش را دیدید معنی خواب این است که شیفته دنیا می شوید و به دنیا دل بسته اید و یا به زودی دل می بندید.

اگر زنی که تازه بچه به دنیا آورده باشد هدیه پارچه زرد بگیرد معنی خواب او این است که بچه متولد شده ممکن است به زودی بر اثر پشم زخم از دنیا رود.

حضرت دانیال ع

اگر در خواب دیدید که مرده ای به شما پارچه ای می بخشد معنی خواب این است که به زودی یکی از عزیزان خود را در حادثه ای تلخ از دست می دهید.

خالد اصفهانی

اگر در خواب دیدید که به مغازه پارچه فروشی می روید معنی خواب شما فریب خوردن و سستی در دین و ایمان و زیاد بودن گناهان شما است.

اگر دختری این خواب را ببیند معنی خواب او این است که شکست عشقی می خورد و یا به او خیانت می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *